• Rajd pieszy

• Rajd pieszy po Puszczy Bukowej pt. Witaj Turystyczna Szkoło odbył się 24.09.2022 r. Uczestnicy pokonali około 12 km. Celem rajdu była promocja turystyki pieszej, krajoznawstwa i rekreacji, poznanie walorów przyrodniczych Puszczy Bukowej oraz towarzyskie spotkania na szlakach turystycznych.

• Dzień Piżamy

• Dziś wzięliśmy udział w akcji Dzień Piżamy.

Dzień Piżamy w szkole, to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. Dlaczego piżama? - Ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci.

• Sprzątanie Świata 2022

• „Sprzątanie Świata – w naszej szkole” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Uczniowie klas 5a i 7b otrzymali gumowe rękawice i worki na śmieci a następnie wyruszyli, aby sprzątać okolice szkoły.

• Projekt "Let's write a play"

• W dniu 13 września 2022r. rozpoczęła się realizacja projektu z języka angielskiego prowadzonego przez panią Katarzynę Gałek zatytuowanego: "Let's write a play". Uczniowie z klasy 8B wcielili się w rolę dziennikarzy prowadzących program informacyjny. Tematem przewodnim było zapoznanie innych uczniów z biografią oraz ciekawostkami z życia Królowej Elżbiety II.

• Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych

• 12 - 16 września 2022 -Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych.

Uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony stanowi ważny cel edukacji zdrowotnej.Celem akcji Tygodnia dla chorób zakaźnych jest przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych.